niedziela, 13 maja 2018

Leśny bieg Gdynia 2018.

bieg leśnyLeśny bieg w Gdyni 2018.

22.04.2018 roku miałem okazję wziąć udział w wydarzeniu sportowym Leśny Bieg w Gdyni, w którym były do wyboru cztery trasy różnej długości tj. 5, 10, 21 i 42 km. Ja i moi znajomi wybraliśmy trasę z dystansem 10 km. Leśny Bieg nie przewiduje żadnych dodatkowych  przeszkód, ale trasa sama w sobie jest dość wymagająca, ponieważ jest na niej dużo
nierówności, ścieżek z kamieniami i długimi podbiegami. Do tego pogoda dała mi do wiwatu bo słońce paliło, a powietrze wydawało się nie poruszać i mieć w sobie mniej tlenu niż zawsze.
Wg mnie organizacja imprezy była na wysokim poziomie. Trasa była dobrze oznaczona, a w newralgicznych miejscach stał ktoś odpowiedzialny za organizację i wskazywał drogę. Na trasie także można było spotkać zespoły odpowiedzialne za zabezpieczenie medyczne.
Na trasie znajdowały się punkty, w których można było uzupełnić płyny, a po biegu można było się nawodnić i zjeść przygotowane dla uczestników banany, makaron z sosem pesto lub spagetti.
Mi się bardzo podobało i zamierzam być na Biegu Leśnym na następnej edycji. Kto wie, może się zmierzę z trasą 21 km? Zobaczymy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz